CZECH MULTIMEDIA INTERACTIVE logo

CZECH MULTIMEDIA INTERACTIVE | www.czmi.cz


Moving Culture – DVD authoring Bibi Blocksberg 4

Komplexní realizace Bibi Blocksberg 4 pro společnost Moving Culture zahrnovala návrh designu, potisku disku, obalu DVD, včetně grafiky menu a kompletní DVD authoring sedmé a osmé epizody seriálu dobrodružství malé čarodějky Bibi Blocksberg,

Moving Culture je mezinárodní společnost se širokou škálou působnosti. Její divize se specializují na filmovou produkci, distribuci, zastupování talentovaných umělců, obchod s filmovými právy a výtvarnými díly české současné umělecké scény.

Svou stabilitu na trhu si společnost získala díky jednoduché strategii. Vše je realizovatelné, jen záleží na podmínkách a na efektivně vložené energii. Společnost je progresivní a otevřená novým trendům.

Sesterské společnosti jsou AlfaFilm a Film Studio Gatteo, které vlastní soukromý komplex ateliérů, studií a zařízení pro výrobu filmů.

Moving Culture spol. s r.o.

MOVING CULTURE je mezinárodní společnost zabývající se výrobou televizních reklam a propagačních filmů, obchodem s filmovými a výtvarnými díly, filmovou a DVD distribucí. MOVING CULTURE se v návaznosti na původní aktivity otevřelo nové pole působnosti v oblasti vývoje nových produktů a technologií pro zefektivnění procesů fungování a rozvoje trhu. Propojením všech těchto oblastí vznikl silný řetězec zabývající se obchodními a mediálními aktivitami.

Další projekty pro tohoto klienta


CZECH MULTIMEDIA INTERACTIVE s.r.o., V Olšinách 2300/75, 100 00 Praha 10

www.czmi.cz, obchod@czmi.cz, +420 274 817 540, +420 739 557 557