CZECH MULTIMEDIA INTERACTIVE logo

CZECH MULTIMEDIA INTERACTIVE | www.czmi.cz


Digital Golf School – DVD maximální zlepšení hry

Realizace DVD Digital Golf School – Improve Your Game pro společnost Digital Media, a.s. je zatím posledním digitálním dílem špičkového instruktora golfu Simona Holmese, který trénoval golfové hvězdy jako Seve Ballesterose, Nicka Falda, Roberta Karlssona a více než 80 dalších úspěšných golfových hráčů.

Na světový bestseller Digitální škola golfu navazují další díly na DVD, které jsou nyní v prodeji: Švih a Krátká hra. Simon Holmes zde obrací svoji pozornost k rozeznání důležitých oblastí pro konzistentní hru. Svým vysvětlením, názornou ukázkou a nácvikem předvádí, jak můžete co nejvíce zlepšit všechny aspekty své hry.

Společnost Digital Media, a.s. nabízí služby v oblasti výroby datových nosičů CD, DVD a jejich následného balení. Cílem společnosti je nabídnout svým zákazníkům unikátní přínos poskytováním spolehlivých a cenově efektivních služeb a schopnost realizovat taková řešení balení produktů, která jsou trhem žádána.

Součástí zakázky byla komplexní produkce reauthoringu DVD v High Definition kvalitě, zahrnující následující služby:

  • lokalizace DVD pro čeký trh
  • překlady, korektury a výroba titulků
  • odborný překlad a úprava textů s ohledem na obraz
  • úpravu textů do češtiny používané pro titulkování
  • časové nasazení titulků na obraz
  • namluvení profesionálním speakerem
  • testování funkčnosti DVD
  • sestavení a výroba finálního DVD

[swfobj src=“https://czmi.cz/golfdvdvideo.swf“ width=“344″ height=“300″]

Digital Media, a.s.

GZ Digital Media, a.s. je česká firma se sídlem v Loděnici u Berouna, která vyrábí gramofonové desky. Podle manažera firmy Jaroslava Jungmana je GZ Digital Media se šesti miliony vyrobených desek ročně největším výrobcem na světě.

Až 80 % produkce tvoří malonákladové zakázky pro metalové a hardrockové garážové kapely, u firmy lisují desky ale i velké nadnárodní labely (Universal, Warner, EMI, Sony). Naprostá většina desek jde na export, převážně do USA a Velké Británie, v menší míře do Francie, Nizozemska a Německa. Firma kromě desek vyrábí i kompaktní disky, DVD, knihy aj.

Ve firmě pracuje 1400 zaměstnanců a je největším zaměstnavatelem na Berounsku.


CZECH MULTIMEDIA INTERACTIVE s.r.o., V Olšinách 2300/75, 100 00 Praha 10

www.czmi.cz, obchod@czmi.cz, +420 274 817 540, +420 739 557 557