CZECH MULTIMEDIA INTERACTIVE logo

CZECH MULTIMEDIA INTERACTIVE | www.czmi.cz


Hotel Kašperk - webová prezentace

Stávající webová prezentace luxusního horského hotelu Kašperk již nevyhovovala požadavkům, a proto jsme postavili zcela novou prezentaci. Je responzivní, využívá moderní technologie a otevřený publikační systém WordPress. Obsah a struktura prezentace byly radikálně změněny na základě zkušeností s provozem prezentace a analýzy statistik návštěvnosti. Oproti původní prezentaci postavené zejména na textech byl při redesignu kladen důraz na vizuální prezentaci fotografií, virtuální prohlídky, videa a map tak, aby se tyto mediální prvky zobrazovaly na celou šířku obrazovky a byly plně použitelné i na mobilních dotykových zařízeních.

Webová prezentace je v českém, anglickém a německém jazyce a umožňuje online rezervace v externím rezervačním systému. Www stránky jsou designovány i pro mobilní zařízení. Součástí realizace byla integrace Google map, virtuální prohlídky, implementace redakčního systému pro správu obsahu webu a systém pro tvorbu a rozesílání newsletterů. Vytvořili jsme také doplňkovou prezentaci hotelu na Facebooku. Obsah webu lze snadno publikovat na sociální sítě přímo z redakčního systému.

Více na www.hotelkasperk.cz

Hotel Kašperk

Hotel Kašperk

Jeden z nejlepších hotelů na Šumavě v městě Kašperské Hory. Nabízí ubytování ve 24 luxusních pokojích s nadstandardní nabídkou pro hosty. V hotelu se nachází restaurace, která je designována ve vztahu k hradu Kašperk a udržuje zvyklosti, vyplývající ze základů šumavské kuchyně. Hotel Kašperk je vhodný nejen pro relaxace a nevšední zážitky z okouzlující šumavské přírody, ale také pro konference a svatby.  Kašperské hory a okolí hotelu jsou ideální pro turistické výlety, sportovní aktivity a v blízkosti je mnoho kulturních památek (doprava hotelovým autobusem). Možnost lyžování, kolo, golf, plavání, relaxace, inline bruslení, letání, rybolov či jízda na koních.


CZECH MULTIMEDIA INTERACTIVE s.r.o., V Olšinách 2300/75, 100 00 Praha 10

www.czmi.cz, obchod@czmi.cz, +420 274 817 540, +420 739 557 557