CZECH MULTIMEDIA INTERACTIVE logo

CZECH MULTIMEDIA INTERACTIVE | www.czmi.cz


Budování zpětných odkazů pro Hotel Kašperk

Realizace SEO optimalizace včetně budování zpětných odkazů pro Hotel Kašperk, luxusní ubytování v Kašperských horách na Šumavě. Nejprve jsme pro hotel vytvořili webovou prezentaci v češtině, angličtině a němčině, redakční a rezervační systém. Následně jsme stránky optimalizovali a vytvořili množství zpětných odkazů v rámci garantované služby s umístěním na první straně Google/Seznam na zvolené klíčové fráze.

Dále jsme naprogramovali mailingový systém pro marketingové kampaně a hromadné rozesílání newsletterů hotelu včetně grafických návrhů a realizace emailových šablon, nákupu fotografií, zajištění rozesílky atp.

Více o hotelu na internetových stránkách

Hotel Kašperk

Jeden z nejlepších hotelů na Šumavě v městě Kašperské Hory. Nabízí ubytování ve 24 luxusních pokojích s nadstandardní nabídkou pro hosty. V hotelu se nachází restaurace, která je designována ve vztahu k hradu Kašperk a udržuje zvyklosti, vyplývající ze základů šumavské kuchyně. Hotel Kašperk je vhodný nejen pro relaxace a nevšední zážitky z okouzlující šumavské přírody, ale také pro konference a svatby.  Kašperské hory a okolí hotelu jsou ideální pro turistické výlety, sportovní aktivity a v blízkosti je mnoho kulturních památek (doprava hotelovým autobusem). Možnost lyžování, kolo, golf, plavání, relaxace, inline bruslení, letání, rybolov či jízda na koních.


CZECH MULTIMEDIA INTERACTIVE s.r.o., V Olšinách 2300/75, 100 00 Praha 10

www.czmi.cz, obchod@czmi.cz, +420 274 817 540, +420 739 557 557