CZECH MULTIMEDIA INTERACTIVE logo

CZECH MULTIMEDIA INTERACTIVE | www.czmi.cz


Redesign logotypů a nový vizuální styl skupiny CARGO

Skupina Cargo se zabývá nákladní dopravou a logistikou. V současnosti se skládá ze společností Cargo Prague, Cargo IHL a XCARGO.

Naším úkolem bylo modernizovat jednotný vizuální styl společností, logotypy, tiskoviny a elektronické prezentace. Po vypracování několika návrhů zcela nových logotypů se klient nakonec rozhodl vrátit se k původnímu konceptu logotypu a ten výrazně modernizovat do podoby, vyhovující potřebám prezentace moderní dynamické firmy. Spolu s logotypem jsme navrhli novou zjednodušenou barevnou paletu – ta nyní sestává z výrazné červené barvy, bílé a odstínů šedé. Typografie vizuálního stylu je založena na moderních písmech, která jsou dostupná zdarma – typografický styl je tak možné bez dalších nákladů dodržet nejen na tiskovinách, ale i běžných kancelářských aplikacích nebo na webu.

Výsledkem naší práce jsou všechny potřebné materiály pro prezentaci společnosti – od vizitek, přes prospekty a desky až po firemní webové prezentace, vše ve variantách pro jednotlivé firmy skupiny CARGO. Typografie vizuálního stylu je založena na písmech, která jsou zdarma dostupná pro použití pro tisk, pro použití v běžných kancelářských aplikacích i pro web.

CARGO PRAGUE, spol. s r.o.

Firma CARGO PRAGUE, spol. s r.o. působí v oblasti přepravních a logistických služeb od poloviny devadesátých let minulého století a patří k předním českým společnostem, podnikajícím v tomto odvětví.


CZECH MULTIMEDIA INTERACTIVE s.r.o., V Olšinách 2300/75, 100 00 Praha 10

www.czmi.cz, obchod@czmi.cz, +420 274 817 540, +420 739 557 557