CZECH MULTIMEDIA INTERACTIVE logo

CZECH MULTIMEDIA INTERACTIVE | www.czmi.cz


SERVIS.INFO portál

Servis.info je B2C portál pro koncové zákazníky s možností zadat on-line opravu bílé techniky (nyní již cca 70tis zakázek) a B2B řešení pro prodejce a servisy.

Portál je pravidelně aktualizován obchodní a servisní společností PM servis o nové partnery a informace z oblasti elektroniky, bílého a černého zboží prostřednictvím redakčního systému . CMS pro správu obsahu veřejné i neveřejné části dovoluje komplexní správu obsahu, článků, novinek a specifických sekcí na míru vytvořených pro portál servis.info, jako je e-business B2C/B2B řešení.

B2B řešení umožňuje kompletní správu zakázek, dispečing, servisní středisko a je propojeno s GPS lokalizátorem a mapou s GPS souřadnicemi. Lze tak identifikovat zákazníka na základě oblasti vymezené zadaným PSČ. Řešení dále disponuje centrálním elektronickým obchodem, který lze snadno přiřadit partnerům registrovaným v portálu, systémem rozvážek, prezentačním systémem, emailovým řešením a dalšími systémy, které jsou již předmětem obchodního tajemství.

V březnu 2007 došlo k implementaci reklamního rotačního systému pro veřejnou i neveřejnou část a probíhá rozšiřování interního CRM systému, online reklamací a dalších užitečným podpůrných programů.

Řešení je provozováno na více serverech ve spolupráci se server farmou partnerské společnosti Analyzer s.r.o. – www.analyzer.cz

odkaz: www.servis.info

PM servis s.r.o.

PM servis s.r.o.

Prodejce a opravna praček, myček, sušiček, chladniček, mrazáků, vinoték, digestoří, varných desek, trub a sporáků vč. plynových pro Prahu a okolí. Záruční opravy pro značky AEG, Elektrolux, Zanussi, Best, Amica, Zelmer, Karma, Teka, Nordline, Eliz, Romo, Snaige, Bess.


CZECH MULTIMEDIA INTERACTIVE s.r.o., V Olšinách 2300/75, 100 00 Praha 10

www.czmi.cz, obchod@czmi.cz, +420 274 817 540, +420 739 557 557