CZECH MULTIMEDIA INTERACTIVE logo

CZECH MULTIMEDIA INTERACTIVE | www.czmi.cz


Zbožový portál Levněji.eu

Portál byl prodán.

Služby zbožového portálu Levněji.eu

Levněji.eu je zbožový portál, který umožňuje všem návštěvníkům on-line najít snadno a rychle ty nejlepší ceny hledaných produktů v seznamu zboží bez nutnosti procházet velkým množstvím internetových obchodů. Kliknutí na vybraný výrobek Vás přenese přímo do cílového internetového obchodu, kde lze zboží za uvedenou cenu zakoupit. Hledat lze dle názvu nebo cenového rozpětí – cena od-do. Výsledkem je přesné srovnání zboží obchodů s nejlepšími cenovými podmínkami, které Vám ušetří čas.

Pro internetové obchody nabízíme kromě ZDARMA propagace svého sortimentu v našem katalogu také možnost využít „sponzorované odkazy“, placené přednostní výpisy zobrazené v závislosti na uživatelem zvolených kritériích hledání. Jedná se o PPC kampaně cílené na zákazníky, kteří se snaží koupit právě Vaše zboží. Pro standardní image reklamní kampaně jsou na Levněji.eu k dispozici reklamní plochy, na kterých lze rotovat reklamní bannery standardních i smluvních rozměrů.

Přidání zboží Vašeho internetového obchodu do portálu Levněji.eu je velmi jednoduché. Stačí vyplnit online registrační formulář.


CZECH MULTIMEDIA INTERACTIVE s.r.o., V Olšinách 2300/75, 100 00 Praha 10

www.czmi.cz, obchod@czmi.cz, +420 274 817 540, +420 739 557 557