CZECH MULTIMEDIA INTERACTIVE logo

CZECH MULTIMEDIA INTERACTIVE | www.czmi.cz


Flash hra o státní dluh na tvojevolba.cz

Komplexní realizace zahrnovala nejprve vymyšlení scénáře a interaktivní koncepce hry na základě tématického přání klienta. Vytvoření kreslené grafiky a flash hry v jednotném vizuálním stylu technologií Adobe Flash a umístění v rámci internetového projektu www.tvojevolba.cz, který na internetu provozuje společnost Acomware.

Hra má kromě zábavy za cíl upozornit na nebezpečí spojené s rychle se zvyšujícím státním dluhem. Proto je do herního enginu začleněno počítadlo státního dluhu a místo klasického score má hráč za cíl opatrně sbírat předměty tak, aby na motocyklu dojel po silnici do cíle ve výsledku s co možná nejmenším dopadem na státní dluh.

Interaktivní flash hra obsahuje množství předmětů, které lze sbírat a nebo se jim raději vyhnout. Podařilo se Vám umístit v tabulce úspěšných?

Zkuste nezvyšovat státní dluh a najít vítěznou cestu k cíli sami 🙂

Zahrajte si flash hru a zkuste snížit státní dluh

ACOMWARE s.r.o.

ACOMWARE je specializovaná konzultační společnost orientující se na oblast e-commerce. Zaměřuje se především na pomoc při vstupu na on-line trh, e-commerce poradenství, inteligentní emailing, zvyšování návštěvnosti a obchodní výkonnosti. Za 10 let fungování společnost obsloužila přes 2 000 internetových projektů. Tým tvoří více než 25 zkušených specialistů, kteří jsou dlouhodobě vzdělávání v projektu E commerce Academy běžícím pod záštitou VŠE v Praze. V rámci rozvoje e-commerce také přináší klientům analýzy a workshopy pod názvem workshopOPEN.

Další projekty pro tohoto klienta


CZECH MULTIMEDIA INTERACTIVE s.r.o., V Olšinách 2300/75, 100 00 Praha 10

www.czmi.cz, obchod@czmi.cz, +420 274 817 540, +420 739 557 557