CZECH MULTIMEDIA INTERACTIVE logo

CZECH MULTIMEDIA INTERACTIVE | www.czmi.cz


Digital Media vánoční CD hvězda

Společnost Digital Media, a.s. nabízí služby v oblasti výroby datových nosičů CD, DVD a jejich následného balení. Cílem společnosti je nabídnout svým zákazníkům unikátní přínos poskytováním spolehlivých a cenově efektivních služeb a schopnost realizovat taková řešení balení produktů, která jsou trhem žádána.

Komplexní řešní zahrnovalo návrh designu, tvorbu prezentace a přípravu tiskovin – ukázka raznice. Vánoční hvězda, kterou jsme pro Digital Media, a.s. realizovali, splnila hned několik funkcí:

  • byla vánočním dárkem, zavěsitelným na vánoční stromek
  • malé CD uvnitř přehrávalo vánoční hudbu
  • po vložení do PC se spustila Virtual Book prezentace společnosti
  • corporate design podpořil značku GZ

Odkaz na internetové stránky společnosti: www.gzdm.cz

Digital Media, a.s.

GZ Digital Media, a.s. je česká firma se sídlem v Loděnici u Berouna, která vyrábí gramofonové desky. Podle manažera firmy Jaroslava Jungmana je GZ Digital Media se šesti miliony vyrobených desek ročně největším výrobcem na světě.

Až 80 % produkce tvoří malonákladové zakázky pro metalové a hardrockové garážové kapely, u firmy lisují desky ale i velké nadnárodní labely (Universal, Warner, EMI, Sony). Naprostá většina desek jde na export, převážně do USA a Velké Británie, v menší míře do Francie, Nizozemska a Německa. Firma kromě desek vyrábí i kompaktní disky, DVD, knihy aj.

Ve firmě pracuje 1400 zaměstnanců a je největším zaměstnavatelem na Berounsku.


CZECH MULTIMEDIA INTERACTIVE s.r.o., V Olšinách 2300/75, 100 00 Praha 10

www.czmi.cz, obchod@czmi.cz, +420 274 817 540, +420 739 557 557