CZECH MULTIMEDIA INTERACTIVE logo

CZECH MULTIMEDIA INTERACTIVE | www.czmi.cz


Premiéra představení Terasa

Slavnostní premiéra představení Terasa, jedné z nejúspěšnějších komedií přelomu tisíciletí, se konala v divadle Bez zábradlí 25. ledna 2009.

Francouzský autor Jean-Claude Carrière, jeden z nejvyhledávanějších filmových scénáristů současnosti, spolupracovník Louise Bunuela, Petera Brooka či Miloše Formana, tu v sedmi různorodých postavách vytvořil komediální obraz člověka v soukolí moderní civilizace, který touží, miluje, sní, ale musí se také živit, bydlet, obstarávat svou pozemskou existenci a zabývat se jinými nezbytnými banalitami.

Terasa, jako všechny velké komedie, je zrcadlem světa, ve kterém snadno najdeme i vlastní tvář mezi tolika jinými, které nás obklopují. Každá ze sedmi postav, které tu s komediální vervou bojují o naplnění života, kráčí po vláknech Osudu, jehož pavučina je dovede na společné místo: do pařížského bytu, jemuž vévodí tajemná terasa. Pro někoho je tento byt s terasou místem vzpomínek, místem lásky, pro jiného dočasným útočištěm, další tu prožívají osudové setkání, ale je to i místo pokusu o vraždu. Nebo je to všechno ještě jinak?

CZECH MULTIMEDIA INTERACTIVE je ctí být partnerem této vydařené komedie.

Objednejte vstupenky: vstupenky.bezzabradli.cz
Web divadla: www.bezzabradli.cz


CZECH MULTIMEDIA INTERACTIVE s.r.o., V Olšinách 2300/75, 100 00 Praha 10

www.czmi.cz, obchod@czmi.cz, +420 274 817 540, +420 739 557 557