CZECH MULTIMEDIA INTERACTIVE logo

CZECH MULTIMEDIA INTERACTIVE | www.czmi.cz


Levněji.eu – PPC kampaně, klíčová slova

Portál Levněji.eu, umožňující on-line vyhledávání nejlepších cen zboží v seznamu internetových obchodů, od října nabízí PPC kampaně na klíčová slova a nové možnosti zviditelnění internetových obchodů.

PPC reklamy jsou vázány na všechna slova, která návštěvníci zadají do vyhledávací masky a pokud Váš e-shop obsahuje zboží, které hledání vyhovuje a máte koupen nějaký kredit, zobrazí se Váš internetový obchod a jeho zboží přednostně. Obchodní model je velmi jednoduchý. Cena za proklik je 1Kč, tedy koruna za potenciálního zákazníka, kterého k Vám prostřednictvím kliknutí na přednostně nalezené zboží nasměrujeme. Nastavit si můžete i maximální denní limit v Kč, po jehož dosažení se Vaše kampaň přeruší a pokračuje zase až další den (například PPC limit 200,-Kč denně).

Oproti tomu klíčová slova v pojetí levněji.eu fungují zcela odlišně a nezávisle na zboží v propagovaných internetových obchodech. Princip je opět jednoduchý. Zvolíte vhodné klíčové slovo nebo slova, po jejichž hledání se zobrazí Váš inzerát. Klíčová slova se objednávají na dobu od-do a to minimálně na týden. Cena je individuální pro každé klíčové slovo. Sjednat lze množstevní slevy apod. Inzeráty jsou v podobném formátu jako zobrazované zboží (nadpis, popis, obrázek, název inzerenta, logo inzerenta, odkazy).

Mimo to jsou během kampaní zobrazovány zpětné odkazy na inzerenty či internetové obchody vedle výsledků hledání a v sekci internetové obchody a doporučujeme.

Platby probíhají na základě zálohové faktury.

odkaz: informace o projektu Levněji.eu

stránky projektu: www.levneji.eu


CZECH MULTIMEDIA INTERACTIVE s.r.o., V Olšinách 2300/75, 100 00 Praha 10

www.czmi.cz, obchod@czmi.cz, +420 274 817 540, +420 739 557 557