CZECH MULTIMEDIA INTERACTIVE logo

CZECH MULTIMEDIA INTERACTIVE | www.czmi.cz


Interaktivní dotazníky a kvízy

Vytváříme interaktivní dotazníky a kvízy nejen jako formu zábavy a vzdělávání, ale také jako nástroj pro detailní znalost či analýzu konkrétního aspektu webu, znalosti služeb a produktů. Získaná zpětná vazba umožní odhalit nedostatky, které webové analytické nástroje neodhalí. Lze tak odstranit konkrétní příčinu nevyužívání konkrétní služby nebo produktu. Dotazníky mohou být samozřejmě neveřejné s přístupem za uživatelským jménem a heslem.

Interaktivní kvízy i dotazníky jsou vytvářeny v redakčním systému, kde je možné vytvořit databáze otázek a odpovědí, shlukovat je do celků a plánovat jejich spuštění pro uživatele. Použití je možné jak ve formě webové prezentace, mobilní aplikace nebo na informačním kiosku, tabletu atp. Systém dotazníků zároveň sleduje chování návštěvníků a vytváří neveřejné i veřejné statistické výstupy. Je vhodný i pro hry a soutěže. Umožňuje vytvářet přehledné elektronické formuláře pro webové prezentace rozdělené do více kroků tak, aby formuláře nebyly složité a příliš dlouhé a uživatelé vyplňovali jen ta data, která se jich týkají.

Interaktivní dotazníky a kvízy lze využít na firemních stránkách, produktových microsite, na Facebooku, na mobilních zařízeních nebo na informačních kioscích. Zpětnou vazbu tak můžete získat odkudkoliv, kde se vaši zákazníci pohybují.


CZECH MULTIMEDIA INTERACTIVE s.r.o., V Olšinách 2300/75, 100 00 Praha 10

www.czmi.cz, obchod@czmi.cz, +420 274 817 540, +420 739 557 557