CZECH MULTIMEDIA INTERACTIVE logo

CZECH MULTIMEDIA INTERACTIVE | www.czmi.cz


Sdružení přátel piva – webová prezentace

Sdružení přátel piva (SPP) se zabývá pivovarnictvím, chmelařstvím, sladovnictvím, pivovary, pivem a hospodami. Snaží se navazovat a udržovat vztahy se zahraničními subjekty podobného zaměření i s pivovary. Pořádá osvětové akce, usiluje o povznesení kultury pití piva i našeho pohostinství. Každoročně vyhlašuje a oceňuje nejlepší piva, pivovar, pivovarskou osobnost, hospodu a uděluje i další ocenění.

Pro SPP jsme vytvořili nový webdesign a web napojený na redakční systém. Webová prezentace bude obsahovat dle přátel piva, kteří si ji s naší pomocí sami plní informacemi, celou řadu významných novinek a změn. Přibude mapa pivovarů, diskuze a mnohé další.

Více o webu SPP: www.pratelepiva.cz

Sdružení přátel piva

Strana přátel piva (dále jen SPP) byla založena 16. ledna 1990 studenty plzeňské Pedagogické fakulty. Původně byla Strana přátel piva myšlena jako recese na množství nových stran. 16. leden je dodnes pro členy SPP Dnem všeobecného veselí. Z původně myšlené recese se ale strana stala Stranou, jelikož se sešlo na dvanáct tisíc přihlášek a členové tlačili plzeňské vedení k tomu, aby se SPP zúčastnila voleb do parlamentu.


CZECH MULTIMEDIA INTERACTIVE s.r.o., V Olšinách 2300/75, 100 00 Praha 10

www.czmi.cz, obchod@czmi.cz, +420 274 817 540, +420 739 557 557