CZECH MULTIMEDIA INTERACTIVE logo

CZECH MULTIMEDIA INTERACTIVE | www.czmi.cz


Web Krásný, krásný život

„Krásný, krásný život“, divadelní hra Vladislava Kučíka, je divadelní příběh 19.letého kluka Ludvíka, který je citlivější než ostatní vrstevníci, je ale zároveň lepší, silnější a cennější. Jaksi ale není přáno jeho šťastnému životu.

Informace o hře, novinky, fotogalerie a další zajímavosti naleznete na internetové adrese www.krasnykrasnyzivot.cz Web je vytvořen ve formě flashové prezentace, kterou lze snadno rozšiřovat díky propojení na externí zdroje dat (XML).

Premiéra hry, která se konala za podpory CZECH MULTIMEDIA INTERACTIVE v šumperském divadle v sobotu 29. března 2008, byla velmi úspěšná a většina diváků nadšeně tleskala ve stoje. Divadelní noviny o tom napsali..

Režií projektu, který je obsazen těmi nejlepšími ze souboru šumperského divadla, byl pověřen v Brně působící úspěšný divadelní režisér Ondřej Elbel.

Součástí dramatu „Krásný, krásný život“ je i původní muzika hudebního skladatele Varhana Orchestroviče Bauera, současné „mediální star,“ který je například autorem hudby k zatím poslednímu filmu slavného režiséra Miloše Formana „ Goyovy přízraky“.

Projekt: www.krasnykrasnyzivot.cz
Více: www.divadlosumperk.cz


CZECH MULTIMEDIA INTERACTIVE s.r.o., V Olšinách 2300/75, 100 00 Praha 10

www.czmi.cz, obchod@czmi.cz, +420 274 817 540, +420 739 557 557